C-max komplex 90 kapslí

Kód: DP150

350,00 Kč
S DPH

C-max komplex – zcela přírodní vitamin C

Synergická kombinace extraktu z Camu Camu a quercetinu

Počet
skladem

C-MAX komplex

Poskytuje komplexní a zcela přírodní zdroj vitaminu C. Jedná se o synergicky působící kombinaci extraktu z Camu Camu a quercetinu.

Camu Camu

Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech amazonských deštných pralesů. Plody stromu nazývané Berry Camu obsahují množství vitamínu C nesrovnatelné s jinými rostlinami. Obsah vitamínu C v bobulích Camu Camu je 50x vyšší než v pomerančích a dokonce 2-3x vyšší než ve vysoce ceněné Acerole. Camu Camu obsahuje také bílkoviny, aminokyseliny a flavonoidy, které značně usnadňují vstřebávání vitamínu C organizmem.

Quercetin

Quercetin je flavonoid, který je složkou přirozeného barviva nacházející se v ovoci, zelenině a čaji.. Jde o jeden z důležitých antioxidantů. Antioxidanty jsou látky, které se váží na volné kyslíkové radikály a neutralizují je. Lidské tělo nedokáže quercetin vytvořit a je třeba mu ho dodávat v potravě. V rostlinách se quercetin nachází velmi často společně s vitaminem C, který chrání před oxidací.

VYSOKÝ OBSAH VITAMÍNU C

Camu Camu obsahuje největší množství vitaminu C v rostlinné říši všechny účinné látky z rostliny jsou zachovány v přirozené rovnováze v kombinaci z quercetinem se vstřebatelnost a účinnost vitamínu C několikanásobně zvyšuje.

CERTIFIKACE

extrakt se připravuje šetrnými postupy bez použití chemikálií vyráběno v souladu s ISO 9001:2008-GMP-certified state-of-the-art, splňuje WHO-cGMP a US-FDA standardy.

Složení:

550 mg extrakt z Camu Camu standardizovaný na 8% vitaminu C

50 mg quercetin

Balení:

90 kapslí x 600 mg, čistá hm. extraktu 54g, 100% čisté extrakty, neobsahuje plnidla ani konzervační látky, rostlinné tobolky

Doplněk stravy

Užívání:

1-6 kapslí denně zapít větším množstvím vody. Ideálně užívat společně s extrakty z medicinálních hub

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není určeno pro těhotné.

Není určeno pro děti do 3 let.

Ukládat mimo dosah dětí.

Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Doplněk stravy.

DP150

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: