BIO RAW MAQUI BERRY prášek 140g

Kód: DP122

329,00 Kč
S DPH

BIO RAW MAQUI BERRY (Aristotelia chilensis) prášek z lyofilizovaného ovoce (sušeného mrazem).

Počet
Na skladě není dostatek produktů

Aristotelia chilensis jsou drobné, tmavě fialové, bobulovité plody (podobné našim borůvkám), které mají díky velkému obsahu sacharidů příjemně nasládlou chuť. Rostou na listnatém stromě Aristotelia Chilensis zejména v Argentině a Chile. Je to ovoce mimořádně bohaté na důležité živiny a jeho přírodní barviva – anthocyaniny jsou velmi silnými antioxidanty. Tento produkt svým zpracováním uchovává vysoký obsah anthocyaninů a vysokou antioxidační účinnost.

Doporučená dávka:

1-3x denně 1 čajovou lžičku (5-15 g) během jídla, děti poloviční dávku, v případě nemoci nebo jiného oslabení organizmu se doporučuje denní dávku zdvojnásobit.

Aby se blahodárné účinky výrobku projevily v plné síle, užívejte 1 měsíc, poté na 1 týden vysaďte a následně kůru opakujte.

70 g balení obsahuje 14 denních dávek pro zdravou dospělou osobu

Způsob užití:

Doporučenou dávku rozmíchejte na kašičku ve sklenici s trochou mléka, čaje, kávy, kakaa nebo vlažné vody, oslaďte medem nebo surovým cukrem, doplňte tekutinou a vypijte. Můžete přidávat do jogurtů, ovocných a smetanových krémů, koktejlů, zmrzlinových směsí, cereálí apod..
Nezpracovávejte při teplotách vyšších než 42°C, jinak výrobek ztratí významnou část svých zdraví prospěšných účinků. RAW produkt!

Složení:

100% prášek z mrazem sušených plodů Maqui (Aristotelia chilensis).
Všechny důležité živiny jsou zachovány v nejvyšším možném množství a kvalitě.

Upozornění:

Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék, není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky. Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nemá doložené alergické účinky.

DP122

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: