Sklenice Jasmina Platinum 0,3 l

Kód: DP0594

464,00 Kč
S DPH

Ve specifickém tvaru sklenice Jasmina se tekutiny revitalizují a zlepšují svojí chuť a hodnotu. Tvar sklenice vznikl na stejném principu jako karafy a to převedením tónů hudby do organických linií vytvarovaných ve skle. Sklenice s platinovým symbolem květu života zataveného na dně karafy zvyšuje energetický účinek a biologickou hodnotu nápoje.

Počet
Poslední kus skladem

Sklenice Jasmina jsou navržené podle stejných principů jako karafy. Na vodu mají stejné účinky. Biologická hodnota vody nebo šťávy se zvýší a její chuť se zjemní. Každá tato sklenice je ručně foukaný jedinečný originál. Sklenice se platinovým symbolem květu života zataveného na dně karafy zvyšuje energetický účinek a biologickou hodnotu nápoje.

Přírodní procesy je možné interpretovat geometricky nebo hudebně. Úlohou designu ND je vytvářet rezonanci, která harmonicky ladí s velkými kosmickými zákonitostmi. Tyto rezonance předávají biologickému systému lidí, zvířat ale i rostlin, informaci, která dokáže aktivovat biologickou podporu a harmonizaci. Dutinová rezonance karafy Alladin odpovídá zvukové frekvenci tónu F. Tato frekvence je nositelem informace vertikálního toku energie, který připomíná energetické procesy stromů. Pomáhá tak propojit rozličná energetická centra (čakry) v lidském organismu.

Velikost:

objem 0,3 l

Výroba:

Ručně foukané sklo, tradiční řemeslné sklářské umění, sklo bez obsahu olova, platinový symbol květu života zataveného na dně karafy.

Další informace o vodě a možnostech její revitalizace najdete zde...

DP0594

Specifické reference

15 dalších produktů ve stejné kategorii: