Mísa PATERA malá (14 cm)

Kód: DP0213

540,00 Kč
S DPH
Mísy PATERA na jídlo, saláty, polévky atp., svým tvarem a bílým Květem života na dně příznivě ovlivňují tekutiny obsažené v přijímaném jídle a celkově svými vibracemi zlepšují biologickou hodnotu potravy.
Počet
Poslední kus skladem

Přírodní procesy je možné interpretovat geometricky nebo hudebně. Úlohou designu ND je vytvářet rezonanci, která harmonicky ladí s velkými kosmickými zákonitostmi. Tyto rezonance předávají biologickému systému lidí, zvířat ale i rostlin, informaci, která dokáže aktivovat biologickou podporu a harmonizaci.

Tvar nádoby je vytvořen podle zákonů Zlatého řezu a je určený především k přípravě a konzumaci potravin. Mísa PATERA svým tvarem a bílým Květem života na dně příznivě ovlivňuje tekutiny obsažené v přijímaném jídle a celkově svými vibracemi zlepšuje biologickou hodnotu potravy.

Mísa je vyráběná ručně tradiční sklářskou technologií. Květ života bílé barvy působí na celý obsah misky i na své blízké okolí.

Velikost:

průměr 14 cm
výška 5 cm

Výroba:

Ručně foukané sklo, tradiční řemeslné sklářské umění, sklo bez obsahu olova, odolné vůči teplotě, symbol květu života je vypálen na dně mísy při teplotě 600°C.

Další informace o vodě a možnostech její revitalizace najdete zde...
DP0213

Specifické reference

3 dalších produktů ve stejné kategorii: