Moře moudrosti aromaterapeutický olej 30ml

Kód: DP034

490,00 Kč
S DPH
Olej Moře moudrosti je směsí esenciálních olejů vyvinutou speciálně k poskytnutí ochrany pro vaši pokožku a chodidla. Chrání a očišťuje organismus před infekcemi, parazity, plísňovými onemocněními. Proto je tento olej jedinečným společníkem při cestách nejen do teplých krajů. Je vynikající k prokrvení před fyzickou zátěží, k celkové regeneraci organismus, např. i při dlouhém cestování. Tato směs je také velmi ceněná pro harmonizaci během cvičení a k výraznému posílení imunity celého organismu.
Počet
Poslední kus skladem

Olej Moře moudrosti je směsí esenciálních olejů vyvinutou speciálně k poskytnutí ochrany pro vaši pokožku a chodidla. Chrání a očišťuje organismus před infekcemi, parazity, plísňovými onemocněními. Proto je tento olej jedinečným společníkem při cestách nejen do teplých krajů. Je vynikající k prokrvení před fyzickou zátěží, k celkové regeneraci organismus, např. i při dlouhém cestování. Tato směs je také velmi ceněná pro harmonizaci během cvičení a k výraznému posílení imunity celého organismu.  Všechny oleje Service-Plants jsou ručně míchány v České republice podle tradiční ájurvédské receptury Kumudini Shoba, M.Sc.

  • ochraňuje před plísňovými, houbovými a parazitálními infekcemi
  • regeneruje a uvolňuje unavené svaly
  • ochraňuje a harmonizuje tělo během cestování, chrání před infekcemi a parazity při cestách do exotických zemí
  • vyživuje a zklidňuje pleť, zpomaluje proces jejího stárnutí
  • výrazně pomáhá při kašli a nachlazení
  • posiluje celkovou imunitu organismu
  • rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty

Složený pouze z čistých přírodních olejů s přídavkem vitamínu E na bázi oleje. Neobsahuje žádné syntetické látky, barviva nebo vůně. Udržujte mimo přímé sluneční světlo a v teplotě pod 30°C. Pouze pro vnější použití. Olej můžete používat dlouhodobě.

Tato patentovaná směs speciálně vyvinutá k dosažení rovnováhy všech dóš (váta, pitta & kapha) je chráněným vlastnictvím Service-Plants USA. Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Použití:

pro denní použití na pleť, tělo a chodidla, k masáži hlavy či k hloubkové masáži celého těla. Aplikujte 3-5 kapek oleje do dlaní, třením zahřejte a poté vmasírujte do pokožky. Má ochranné účinky při zvýšené fyzické námaze nebo při cestování.

Složení:

100% přírodní rostlinné oleje - sezamový, mandlový, olivový, z hroznových semínek & ricinový; 100% přírodní esenciální oleje - ravensara, šalvěj, eukalyptus, neroli, petigrain, modrý heřmánek & levandule.

DP034

Specifické reference

8 dalších produktů ve stejné kategorii: