Masážní olej Řeka života 150ml

Kód: DP035

329,00 Kč
S DPH
150ml ájurvédský olej Řeka života je speciální a ojedinělou léčivou kombinací olejů, která zvláčňuje pokožku a udržuje její správnou hydrataci. Vstupuje hluboko do těla a navozuje vnitřní klid a vyrovnanost v celém organismu.
Počet
skladem

Ájurvédský olej Řeka života je speciální a ojedinělou léčivou kombinací olejů, která zvláčňuje pokožku a udržuje její správnou hydrataci. Vstupuje hluboko do těla a navozuje vnitřní klid a vyrovnanost v celém organismu. Tento olej je vyroben jako tridóšická směs, která vyrovnává a harmonizuje všechny dóši - váta, pitta & kapha.

Všechny oleje Service-Plants jsou ručně vyráběny v České republice podle tradiční ájurvédské receptury Kumudini Shoba, M.Sc.

Ze zkušeností zákazníků:

  • vyživuje a hydratuje pleť, zabraňuje procesu stárnutí, vyhlazuje vrásky (jedinečný jako denní i noční pleťový olej)
  • výborný pro suchou a citlivou pokožku
  • hloubkově regeneruje pleť a urychluje její hojení (odstraňuje pigmentové skvrny a případné jizvičky po laserovém či jiném ošetření nebo poranění kůže)
  • napomáhá při léčbě kožního ekzému
  • oživuje a regeneruje unavené svaly (výborný na hloubkové masáže)
  • má uklidňující a uzemňující účinky
  • tridóšicky vyrovnaný pro všechny tělesné typy
  • rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty
  • OLEJ URČENÝ I PRO TĚHOTNÉ A PRO MALÉ DĚTI

Složený pouze z čistých přírodních olejů s přídavkem vitamínu E na bázi oleje. Neobsahuje žádné syntetické látky, barviva nebo vůně. Udržujte mimo přímé sluneční světlo a v teplotě pod 30°C. Pouze pro vnější použití. Olej můžete používat dlouhodobě.

Tato patentovaná směs speciálně vyvinutá k dosažení rovnováhy všech dóš (váta, pitta & kapha) je chráněným vlastnictvím Service-Plants USA.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Použití:

Aplikujte na pleť místo běžného denního nebo nočního krému. Další použití na chodidla, vlasy nebo na pokožku v oblasti zad, šíje, beder nebo jakákoli bolavá místa.

ÁJURVÉDSKÝ TIP

Při vypětí nebo vyčerpání, a současně pro celkové uklidnění a relaxaci, vřele doporučujeme natřít olejem před sprchováním celé tělo včetně „bran“ do našeho těla – uši, nosní dírky, okolí očí, ústa, prsa, pupík – a poté smýt teplou vodou bez mýdla. Tato ájurvédská metoda je vhodná pro každodenní použití pro průběžnou detoxikaci těla. Póry se teplem otevřou, olej vstoupí hluboko do těla a vyživí tkáně i kosti. Voda následně smyje toxiny, které tato mocná kombinace olejů z těla vynáší na povrch. Tuto proceduru provádějte večer před spaním, abyste následně mohli nechat tělo i mysl odpočinout a důkladně vstřebat všechny účinky.

Složení:

100% přírodní rostlinné oleje - sezamový, mandlový, olivový, z hroznových semínek & ricinový

DP035

Specifické reference

8 dalších produktů ve stejné kategorii: