Věčné světlo aromaterapeutický olej 30ml

Kód: DP031

490,00 Kč
S DPH

Jedinečná kombinace frangipani, indického santalového dřeva, jasmínu a nardu přináší vnitřní klid, harmonii, inspiraci a soustředěnost mysli, zvyšuje její bystrost a koncentraci. Zmírňuje bolesti hlavy, uklidňuje a utišuje při emocionálním i fyzickém vypětí. Vůně tohoto hedvábného oleje navozuje atmosféru starověkých chrámů, přináší do našich životů hlubokou duchovnost a světlo, pozvedává naše vědomí.

Počet
Na skladě není dostatek produktů

Jedinečná kombinace frangipani, indického santalového dřeva, jasmínu a nardu přináší vnitřní klid, harmonii, inspiraci a soustředěnost mysli, zvyšuje její bystrost a koncentraci. Zmírňuje bolesti hlavy, uklidňuje a utišuje při emocionálním i fyzickém vypětí. Vůně tohoto hedvábného oleje navozuje atmosféru starověkých chrámů, přináší do našich životů hlubokou duchovnost a světlo, pozvedává naše vědomí. Vyvinuto jako satvická tridóšická směs vyrovnávající všechny dóši - váta, pitta & kapha. Všechny oleje Service-Plants jsou ručně vyráběny v České republice podle tradiční ájurvédské receptury Kumudini Shoba, M.Sc.

  • povznáší a inspiruje, pozvedá naše vědomí
  • utišuje mysl, zvyšuje její bystrost a koncentraci
  • odstraňuje nepříjemnou bolest hlavy při migrénách
  • vyživuje, hydratuje a chrání pleť, odstraňuje
  • známky únavy (vynikají místo denního a nočního krému na pleť)
  • vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí pleti
  • má výrazné antibakteriální účinky
  • rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty

Složený pouze z čistých přírodních olejů s přídavkem vitamínu E na bázi oleje. Neobsahuje žádné syntetické látky, barviva nebo vůně. Udržujte mimo přímé sluneční světlo a v teplotě pod 30°C. Pouze pro vnější použití. Olej můžete používat dlouhodobě.

Tato patentovaná směs speciálně vyvinutá k dosažení rovnováhy všech dóš (váta, pitta & kapha) je chráněným vlastnictvím Service-Plants USA. Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Použití:

pro denní použití na pleť, tělo a chodidla, k masáži hlavy či k hloubkové masáži celého těla. Aplikujte 3-5 kapek oleje do dlaní, třením zahřejte, přiložte dlaně k obličeji a 3x se zhluboka nadechněte. Poté vmasírujte do pokožky. Množství se může měnit dle individuálních potřeb.

Složení:

100% přírodní rostlinné oleje - sezamový, mandlový, olivový, z hroznových semínek & ricinový; 100% přírodní esenciální oleje -  nard, indické santalové dřevo, frangipani & jasmín.

DP031

Specifické reference

8 dalších produktů ve stejné kategorii: