ROSE-GOLD detoxikační olej - OMLAZUJÍCÍ 200ml

Kód: DP0282

690,00 Kč
S DPH
V ájurvédě se tradičně používá olejování těla již od narození. Oleje v ájurvédě slouží nejen pro krásnou pokožku a dlouhověkost, ale i k detoxikaci, omlazení a vyživení těla i mysli, nervů a vnitřních orgánů. Stejně jako koupel patří olejování těla ke každodennímu rituálu. Pravidelná aplikace oleje nejen zanechává nádhernou pokožku, ale také čistí mysl, zbavuje tělo napětí a vnáší klid, mír a radost do Vašeho života.
Počet
Poslední kus skladem

Ájurvédský detoxikační olej s bylinným peelingem - OMLAZUJÍCÍ.

V ájurvédě se tradičně používá olejování těla již od narození. Oleje v ájurvédě slouží nejen pro krásnou pokožku a dlouhověkost, ale i k detoxikaci, omlazení a vyživení těla i mysli, nervů a vnitřních orgánů. Stejně jako koupel patří olejování těla ke každodennímu rituálu. Pravidelná aplikace oleje nejen zanechává nádhernou pokožku, ale také čistí mysl, zbavuje tělo napětí a vnáší klid, mír a radost do Vašeho života.

Pokožka dokáže vstřebat velké množství oleje, a díky tomu se živiny dostanou i dovnitř do těla. Proto je důležité používat dóšicky vyvážené oleje (tj. harmonizující dóši váta, pitta a kapha). Při každodenním používání se zbavíte stresu a pocítíte více klidu ve svém nitru.

  • Omlazuje pokožku a zpomaluje proces jejího stárnutí
  • Zanechává pleť krásnou, hebkou a zářící
  • Čistí, regeneruje a hydratuje pokožku
  • Olej určený speciálně pro ženy pro zvýraznění jejich krásy

Složení:

BIO oleje lisované za studena (sezamový, olivový, ricinový) a vzácné byliny a esenciální oleje: manjishta, měsíček, růže stolistá, růže damašská.

Doporučená dávka:

Dvakrát týdně jemně vmasírujte do pokožky a poté omyjte teplou vodou bez mýdla. Pokud potřebujete, použijte jen přírodní mýdlo.

DŮLEŽITÉ:

Před použitím důkladně protřepejte – obsažené byliny slouží jako tělový peeling. Po koupeli si dopřejte odpočinek.

DP0282

Specifické reference

8 dalších produktů ve stejné kategorii: