Ájurvéda - dávná moudrost, moderní život

Kód: DP0170

249,00 Kč
S DPH
Tato kniha nám dovoluje nahlédnout do starodávného indického systému lékařství a ukazuje nám, jak jsou tyto principy pro dnešního člověka právě tak důležité, jako byly důležité před tisíci lety. Dozvíte se, jak zjistit svou konstituci, a pochopíte, jak žít v harmonii se svou vlastní povahou.
Počet
skladem

Kniha Ájurvéda: dávná moudrost - moderní život poskytuje porozumění a vhled do dávného indického léčebného systému ájurvédy. Ukazuje nám jak jsou její principy použitelné pro lidstvo dnes stejně jako před tisíci lety. Uvnitř knihy budete schopni odhalit svou vlastní ájurvédskou konstituci a naučit se jak žít svůj život v harmonii se svou vlastní přirozeností.

Kumudini Shoba, M. Sc., je ájurvédská lékařka a vynikající bylinkářka. Pochází ze Srí Lanky z rodiny, která se po generace věnuje tradiční ájurvédě. Získala akademické tituly jak v oboru západních přírodních věd, tak ájurvédy. Tato uznávaná odbornice a nadaná učitelka předává starověkou moudrost ájurvédy a západního bylinkářství s hlubokým porozuměním lidské psychiky a duchovního vývoje. Žije a vyučuje v Seattlu ve státě Washington v USA.

Krásný a praktický úvod do starodávného umění ájurvédy pro moderní dobu. Naučte se poznat svou konstituci a žít v rovnováze s pomocí jednoduchých změn životního stylu. Výborná kniha pro každého, kdo si přeje dlouhý život, vitalitu a zdraví.
—Arnie Lade (Victoria, Canada) spoluautorka, s Dr. Robertem Svobodou, knihy Tao & Dharma: Chinese Medicine and Ayurveda (Lotus Press, Twin Lakes, 1995).

titul: Ájurvéda - dávná moudrost, moderní život
autor: Kumudini Shoba
95 stran
vázaná s přebalem matná
rozměry: 155x170
rok vydání: 2012 (první vydání)
angl. orginál: Ayurveda - Ancient Wisdom, Modern Life
edice: Cesty k poznání
katalogové číslo: 450550
ISBN 978-80-86581-70-5
EAN 9788086581705
tématická skupina: léčitelství, alternativní medicína, zdraví

Madal Bal
DP0170

Specifické reference

3 dalších produktů ve stejné kategorii: