Cestovní Biolahev 0,7 l

Kód: DP0269

980,00 Kč
S DPH
Pokud jste velcí milovníci vody, tato lahev je přesně pro Vás. Je to největší možná velikost ze všech našich přírodních lahví a přesto se vám může snadno vejít do vaší tašky nebo batohu. Vhodná pro všechny druhy sportů, turistiku, dlouhá jednání nebo přednášky, nebo jen pro ty co jsou neustále žízniví.
Počet
do 7 dnů

Pokud jste velcí milovníci vody, tato lahev je přesně pro Vás. Je to největší možná velikost ze všech našich přírodních lahví a přesto se vám může snadno vejít do vaší tašky nebo batohu. Vhodná pro všechny druhy sportů, turistiku, dlouhá jednání nebo přednášky, nebo jen pro ty co jsou neustále žízniví. Věda nám říka, že pokud pijeme 2-3 litry denně, naše tělo dostane dostatečné množství vody k tomu, aby dobře fungovalo. Když jste velmi aktivní, tělo ztrácí více tekutin, než obvykle a proto potřebujete pít více. Design lahve vychází z tvaru Zlatého řezu. Tento tvar přispívá k harmonizaci a revitalizaci vody. Na dně láhve je gravírovaná afirmace Thank you – Děkuji, vyjadřující naši vděčnost vodě - podle Masaru Emota.

"Pro mě jako milovníka přírody je 100% ekolahev samozřejmou volbou.Thank you - Děkuji!"

150,000,000,000 (miliard) litrů vody v plastových lahvích se spotřebuje každým rokem po celém světě. Každý rok se také prodej plastových lahví neustále zvyšuje. Většina (více než 70%) plastových lahví neprojdou nikdy recyklací a většina těchto plastových lahví končí na skládkách, na polích nebo v oceánech, kde ohrožují nejen mořský život, ale rovněž vstupují do lidského potravního řetězce. Plastovým lahvím trvá více než 700 let, než se rozloží a to je nebezpečné pro všechny živé bytosti na Zemi.

Používáním 100% ekolahví THANK YOU (Děkuji) se připojujete k redukci plastového odpadu na naší planetě. Proto i my Vám DĚKUJEME!

Objem

0,7 litru

Materiál

DŘEVENÉ VÍČKO - Vyrobeno z FSC certifikovaného bukového dřeva.

VNITŘNÍ ŠROUBOVACÍ UZÁVĚR - Je vyroben z dřevěné bio-masy.

SKLENĚNÁ LAHEV - Vyrobena tradičním způsobem z 40% recyklovaného bílého skla z 60% přírodního křemičitého písku.

OCHRANNÝ KORKOVÝ OBAL - Vyroben z odpadu z korkové kůry.

GUMOVÉ KROUŽKY - Vyrobeno z přírodního kaučuku.

Další informace o vodě a možnostech její revitalizace najdete zde...
DP0269

Specifické reference

5 dalších produktů ve stejné kategorii: