Konopné semínko BIO loupané 500g

Kód: DP0409

240,00 Kč
S DPH
Konopná semínka loupaná jsou považována za jedno z nejvíce výživných jídel. Představují ideální způsob, jak jednoduše a zdravě doplnit do těla potřebné bílkoviny, vitamíny, vlákninu, nenasycené mastné kyseliny nebo např. fosfor, hořčík a další minerály.
Počet
1-3 dny

Konopná semínka loupaná jsou považována za jedno z nejvíce výživných jídel. Představují ideální  způsob, jak jednoduše a zdravě doplnit do těla potřebné bílkoviny, vitamíny, vlákninu, nenasycené mastné kyseliny nebo např. fosfor, hořčík a další minerály.

Jsou vhodná pro těhotné ženy a kojící matky, protože mají vysoký obsah kyseliny listové, vitamínu B1 (thiaminu), podporují laktaci a zvyšují množství kyseliny gamma-linoleové (GLA) v mateřském mléce. Neobsahují mléčný cukr (laktosu), ořechy, cholesterol ani lepek a jsou tak ideálním zdrojem rostliných bílkovin pro alergiky nebo vegetariány.

BIO konopná semínka Zdravý den jsou pěstována s vybraných odrůd podle pravidel ekologického zemědělství a neobsahují psychoaktivná látku THC. Jsou zpracována šetrnými postupy, které zaručují dobrou kvalitu a vysoký obsah výživných látek.

Způsob užití:

Semínka jsou určena k přímé spotřebě nebo jako přísada do ovocných i zeleninových salátů, jogurtu, smoothie, omáček a dalších jídel.

Doporučené dávkování:

1-2 polévkové lžíce denně (15-20g).

Složení:

100% konopné semínko loupané v BIO a RAW kvalitě.

Země původu:

Čína.

DP0409

Specifické reference

7 dalších produktů ve stejné kategorii: