Condylos 50ml

Kód: DP0478

550,00 Kč
S DPH
Sprej Condylos je určen na velké klouby – kotníky, kolena, kyčle, ramena i zápěstí. Sprej je šetrně zhotoven z extraktů bylin a jiných přírodních surovin.
Počet
Poslední kus skladem

Sprej Condylos je určen na velké klouby – kotníky, kolena, kyčle, ramena i zápěstí. Pomáhá řešit bolesti kloubů, které vznikají ze ztuhlých a napjatých svalů, z nesprávného držení těla, následkem úrazu nebo například vlivem mikrovlnných polí a moderní elektroniky.

Sprej Condylos není nijak parfémován, protože parfemace není pro funkci výrobku potřebná a navíc by snižovala jeho účinnost.

Naši zákazníci o spreji Condylos říkají, že je při jeho používání:

  • přestala bolet kolena,
  • u dalších ustaly bolesti kyčlí v oblasti hýždí
  • jiným pomohl s bolavým ramenem
  • mnoha dalším s řadou rozličných kloubních problémů.

Ve spreji Condylos používáme jak byliny, které naši předkové po staletí používali na potíže pohybového aparátu, tak i léčivé rostliny, jejichž účinky v této oblasti ještě donedávna nebyly známy. Bedrník obecný má dobré detoxikační vlastnosti a schopnost narušovat a rozpouštět močové a ledvinové kaménky. Čekanka obecná má močopudné a žlučopudné účinky a podporuje látkovou výměnu. Kontryhel žlutozelený se odedávna používá při revmatismu. Kostivalu lékařský si o své využití v přípravku na bolest kloubů říká již svým názvem, který přesně vystihuje jeho schopnosti Maceška trojbarevná má výrazný protirevmatický účinek, stejně jako přeslička rolní, jež navíc podporuje hojení ran.

Abychom využili maximum účinných látek, kterými léčivé rostliny disponují, použili jsme pro získání extraktu lékařský líh, jenž slouží i jako přírodní konzervant. Při této technologii nemusíme používat žádné nepřirozené konzervanty. Jiná činidla, jako jsou barviva, emulgátory a další, totiž používat nechceme a nebudeme. Protože takto vzniklý bylinný lihový extrakt by byl příliš silný, ředíme jej následně léčivou vodou z jednoho pramene v Mariánských Lázních. Který pramen to je, však zůstane naším tajemstvím.

Použití:

Nastříkejte jej 2–3 × denně na postižené místo a nechte zaschnou

Složení:

Bedrník obecný – kořen, čekanka obecná – kořen, kontryhel žlutozelený – nať, kostival lékařský – kořen, maceška trojbarevná – nať, přeslička rolní – nať, lékařský líh, léčivá voda z jednoho z lázeňských pramenů v Mariánských Lázních.

DP0478

Specifické reference

6 dalších produktů ve stejné kategorii: