Gingiva Forte 50ml

Kód: DP0474

550,00 Kč
S DPH
Kapky Gingiva Forte jsou na akutní záněty dásní a bolesti zubů a jsou šetrně zhotoveny z extraktů bylin a jiných přírodních surovin.
Počet
Poslední kus skladem

Kapky Gingiva Forte naši zákazníci užívají na akutní záněty dásní a bolesti zubů. Gingiva Forte – kapky na zuby a dásně jsou šetrně zhotoveny z extraktů bylin a jiných přírodních surovin. Gingiva Forte není nijak parfémována ani barvena, protože parfemace či barvení nejsou pro funkci výrobku potřebné a navíc by snižovaly jeho účinnost.

Naši zákazníci o kapkách Gingiva říkají, že:

  • tiší bolest dásní,
  • odstraňuje záněty,
  • působí proti bolesti zubů,
  • usměrňuje přecitlivělost zubů.

Kapky Gingiva na zuby a dásně obsahují jak byliny, které jsou na potíže zubů a dásní používány již celá staletí, tak i ty byliny, jejichž účinky v této oblasti ještě donedávna známy nebyly. Benedikt čubet – nať má poměrně silné protivirové působení a účinně zasahuje proti některým bakteriálním kmenům. Heřmánek pravý úbor vykazuje dobré antimikrobiální a protibolestivé účinky. Hluchavka bílá dovede chránit sliznice, tlumí záněty i křečovité bolesti a celkově uklidňuje. Kostival lékařský podporuje vnitřní i zevní hojení a vynikajícím způsobem ochraňuje sliznice. Prvosenka jarní působí proti zánětům a zklidňuje. Šalvěj lékařská má silně antibiotický účinek.

Použití:

Nakapejte 5 kapek přímo na bolavé místo, rozetřete jazykem a nechat vstřebat. Prostředek je možné použít 5x denně, ale pro druhé a další použití prostředek naředit v poměru 1 díl Forte, 2 díly voda. Prostředek Gingiva Forte je možné užívat nepřetržitě 5 dnů, potom je nutná třídenní přestávka a je možné pokračovat dalších 5 dní.

Složení:

Heřmánek pravý, hluchavka bílá, kostival lékařský, prvosenka jarní, šalvěj lékařská, léčivá voda z lázeňského pramene v Mariánských Lázních, lékařský líh. V lahvičce je 10 ml roztoku.

DP0474

Specifické reference

6 dalších produktů ve stejné kategorii: