Tendo bioinformační mast 50ml

Kód: DP0165

299,00 Kč
S DPH
Krém Tendo je určen na pomoc při regeneraci Achilovy šlachy, svalových úponů a podkolenních šlach. Krém je šetrně zhotoven z extraktů bylin a jiných přírodních surovin.
Počet
skladem

Krém Tendo je určen na pomoc při regeneraci Achilovy šlachy, svalových úponů a podkolenních šlach. Pokud máte namožené, natažené, natržené nebo jinak poškozené šlachy nebo svalové úpony, je Tendo ta správná volba.

Krém Tendo není nijak parfémován, protože parfemace není pro funkci výrobku potřebná a navíc by snižovala jeho účinnost.

Abychom využili maximum účinných látek, kterými léčivé rostliny disponují, použili jsme pro získání extraktu lékařský líh, jenž slouží i jako přírodní konzervant. Při této technologii nemusíme používat žádné nepřirozené konzervanty. Jiná činidla, jako jsou barviva, emulgátory a další, totiž používat nechceme a nebudeme. Protože takto vzniklý bylinný lihový extrakt by byl příliš silný, ředíme jej následně léčivou vodou z jednoho pramene v Mariánských Lázních. Který pramen to je, však zůstane naším tajemstvím.

Použití:

Krém jednoduše naneste na potřebné místo a nechte vstřebat. Ideální čas použití je večer před spaním, po koupeli. V případě výraznějších potíží používat i ráno nebo přes den dle potřeby.

Složení:

Jírovec maďal plod, ostropestřec mariánský plod, lékařský líh, neutrální masťový základ Neo-Aquasorb a Ambiderman, voda z lázeňského pramene.

DP0165

Specifické reference

10 dalších produktů ve stejné kategorii: