Lacerta bioinformační mast 50ml

Kód: DP0164

299,00 Kč
S DPH
Emulze Lacerta je určena na pomoc při regeneraci svalů, především stehenních a lýtkových. Emulze je šetrně zhotovena z extraktů bylin a jiných přírodních surovin.
Počet
skladem

Emulze Lacerta je určena na pomoc při regeneraci svalů, především stehenních a lýtkových, ale nejen jich. Pokud máte namožené, natažené, natržené nebo jinak poškozené svaly, je Lacerta ta správná volba.

Emulze není nijak parfémována, protože parfemace není pro funkci výrobku potřebná a navíc by snižovala jeho účinnost.

Abychom využili maximum účinných látek, kterými léčivé rostliny disponují, použili jsme pro získání extraktu lékařský líh, jenž slouží i jako přírodní konzervant. Při této technologii nemusíme používat žádné nepřirozené konzervanty. Jiná činidla, jako jsou barviva, emulgátory a další, totiž používat nechceme a nebudeme. Protože takto vzniklý bylinný lihový extrakt by byl příliš silný, ředíme jej následně léčivou vodou z jednoho pramene v Mariánských Lázních. Který pramen to je, však zůstane naším tajemstvím.

Použití:

Emulzi jednoduše naneste na potřebné místo a nechte vstřebat. Ideální čas použití je večer před spaním, po koupeli. V případě výraznějších potíží používat i ráno nebo přes den dle potřeby.

Složení:

Brutnák nať, máta peprná nať, šalvěj lékařská nať, lékařský líh, neutrální masťový základ Neo-Aquasorb, voda z lázeňského pramene.

DP0164

Specifické reference

10 dalších produktů ve stejné kategorii: