Mitigo Men bylinný krém 50 ml

Kód: DP0130

550,00 Kč
S DPH
Exkluzivní denní krém na citlivou pleť. Je určen pro hloubkovou regeneraci citlivé pokožky. Mitigo je šetrně vyrobeno z extraktů bylin a dalších přírodních surovin.
Počet
skladem

Krém Mitigo je exkluzivní denní krém na citlivou pleť. Je určen pro hloubkovou regeneraci citlivé pokožky. Mitigo je šetrně vyrobeno z extraktů bylin a dalších přírodních surovin. Vhodný i pro alergiky.

Krém Mitigo není nijak parfémován, protože parfemace není pro funkci krému potřebná a navíc by snižovala jeho účinnost. Délka vstřebávání závisí na stavu pleti, obvykle však je rychlá (do jedné minuty).

Naše zákaznice o krému říkají, že:

  • je lehký a jemný,
  • dobře se vstřebává,
  • zklidňuje pleť,
  • dobře hydratuje,
  • sjednocuje odstín pleti,
  • podporuje léčbu ekzémů i suchých míst, například na loktech,
  • nedráždí okolí očí,
  • zjemňuje krupičku na pleti.

V krému Mitigo používáme řadu bylin, které napomáhají pokožce, aby byla hebká, jasná a čistá. Andělika lékařská byla od středověku používána k odstraňování škodlivin z lidského těla. Brusinku obecnou používáme pro její desinfekční účinek. Břízu bělokorou od pradávna používaly slovanské národy při léčení onemocnění kůže. Přeslička rolní zlepšuje odolnost pojivové tkáně a pomáhá při bolestivých onemocněních kůže. Řebříček obecný má desinfekční efekt a podporuje hojení. Zlatobýl obecný působí protizánětlivě a urychluje hojení ran.

Abychom využili maximum účinných látek, které byliny poskytují, použili jsme pro získání extraktu lékařský líh, jenž slouží i jako přírodní konzervant. Při tomto výrobním postupu nemusíme používat žádné nepřirozené konzervanty. Jiná činidla, jako jsou barviva, emulgátory a další, používat nechceme a nebudeme. Pro jemný harmonizující účinek krému se nám osvědčila léčivá voda z jednoho lázeňského pramene v Mariánských Lázních, jeho totožnost však zůstane naším tajemstvím.

Použití:

Naneste 2 × denně na potřebné místo a nechte zaschnout.

Složení:

Andělika lékařská – kořen, brusinka obecná – list, bříza bělokorá – list, přeslička rolní – nať, řebříček obecný – nať, zlatobýl obecný – nať, léčivá voda z lázeňského pramene v Mariánských Lázních, neutrální masťový základ, lékařský líh.

DP0130

Specifické reference

10 dalších produktů ve stejné kategorii: