Lifebooster 250ml extrakt z kombuchy s noni, aloe a černé goji

Kód: DP195

1 790,00 Kč
S DPH

Unikátní receptura pro posílení imunity a celkového zdraví kombinuje účinek ze 100 % přírodních výtažků nejsilnějších přírodních antioxidantů jako je: Noni Juice, Aloe Vera a Black Goji Berry spolu s extraktem z Kombuchy.

Počet
skladem

Do našeho výjimečně silného a velmi účinného extraktu Kombuchy jsme přidali 3 další superpotraviny s vědecky ověřenými léčivými účinky – ALOE VERA, NONI a BLACK GOJI BERRY, abychom nabídli úplné maximum pro silné zdraví, imunitu a životní vitalitu. Vznikl tak tento super životabudič - LIFEBOOSTER.

Proč je L I F E B O OS T E R jedinečný?

Protože spojuje extrakty přírody v koncentrované formě, která nemá na českém, ani evropském trhu obdoby. Technologie výroby byla vyvíjena a vylepšována přes 8 let. Přesto, že dochází k fermentaci, není LifeBooster perlivý a nezatěžuje tedy trávicí trakt, nezpůsobuje nadýmání a neevokuje ani říhání.

Jeho užíváním dosáhnete povzbuzení pro celý tělní systém a zlepšení celkové imunity. LifeBooster má i výrazný účinek u posilování srdečního svalu, kardiovaskulárního systému, zažívacího traktu a vylučovacího traktu. Jeho antioxidační účinek podporuje i čištění jater a krve. Zároveň napomáhá správné funkci mozku a přispívá tak i k psychické pohodě.

LifeBooster je 100% přírodní, bez konzervačních látek, pesticidů, přísad a látek zlepšujících chuť.

Vhodný pro vegetariány i vegany, osoby s laktózovou intolerancí i celiaky.  

Přípravek není určen pro děti do 12 let (jen po konzultaci s odborníkem), těhotným ani kojícím ženám.

Získejte imunitu a energii jako základ šťastného a naplněného života!

Složení

 Kombucha extrakt

Kombucha je symbiózou kultur kvasnic, laktobacilů, kvasinek a bakterií - označovaná zkratkou SCOBY (symbiotic colony of bacteria and yeast), jejíž soudržnost je zajišťována celulózou tvořenou octovými bakteriemi. Kombucha roste v oslazeném čaji, kde je podporována kofeinem, theobrominem a theofylinem. Speciální technologií vyrobený extrakt z Kombuchy pomáhá vylučovat těžké kovy, harmonizuje střevní mikroflóru a je zdrojem cenných probiotik. Podporuje funkci jater, žlučníku a některé studie ukazují, že může až 70 % toxických látek pro játra a ledviny neutralizovat! Kombucha pomáhá při hubnutí, má antimikrobiální účinky a pozitivní vliv na hladinu krevního cukru. Laboratorní testy u extraktu prokázaly dokonce podpůrný efekt při prevenci rakoviny, kdy se zpomalovalo její šíření organismem. 

Kombucha obsahuje: B1, B2, B3, B5, B6, hořčík, vápník, draslík i nezbytné stopové prvky měď, nikl, mangan, železo, zinek, kobalt, kyselinu L-mléčnou, C vitamin, kyseliny glukonovou a glukuronovou. 

7 ml (1 čajová lžička) našeho extraktu má stejnou sílu jako 4,5 litru kvalitního čaje z kombuchy. 

Kyselina glukuronová pomáhá zpomalovat proces stárnutí, regulovat cholesterol a triglyceridy a čistit celé tělo od škodlivých toxinů. Kyselina L-mléčná má silný protinádorový účinek, zatímco vitamín B6 je nezbytný pro práci mozku a centrálního nervového systému a C vitamin zlepšuje imunitní systém. Kyselina octová zabíjí parazitické bakterie.

Aloe vera (99,5 % extrakt šťávy)

Aloe vera (Barbadensis miller) je rostlina, která je dlouho známá jako elixír dlouhověkosti. Vzhledem ke své nutriční hodnotě a výjimečným léčivým vlastnostem se nazývá „královna léčivých rostlin".

Vědci zjistili, že extrakt z aloe vera (Barbadensis Miller) šťávy, která je i součástí LifeBoosteru, obsahuje více než 240 živin a léčivých složek, včetně vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, cholinu a kyseliny listové. Z minerálů je bohatá na více než 20 prvků: hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, draslík, železo atd. 

Aloe vera extrakt má díky svému složení protizánětlivé, detoxikační, regenerační, anestetické a imunizující účinky.

Noni (99,5 % extrakt)

Ovoce Noni (Morinda citrifolia), stejně jako jeho listy a kořeny, jsou bohatým zdrojem léčivých vlastností, a proto je místní obyvatelé Havajských ostrovů, kde se vyskytuje nejčastěji, stále používají jako léčivé tonikum pro celý organismus. 

Má účinek na ředění krve, napomáhá k regeneraci výstelky cév a ničí tak parazitické organismy již v krvi. Přibližně 40 000 nemocí pochází z poruch oběhového systému. Tento dar přírody se stará o údržbu, regeneraci a podporu organismu, a je tak nedílnou součástí péče o zdraví. 

Vědecký výzkum ukazuje, že šťáva z Noni obsahuje 10 esenciálních vitamínů – C, A, E, niacin (B3) atd., 7 minerálů - draslík, vápník, sodík, železo, mangan, hořčík atd.; 18 cenných aminokyselin, ovocné kyseliny, polysacharidy, nutriční enzymy, proxeronin – z něhož si lidské tělo vyrábí alkaloid xeronin, který má obrovský potenciál v léčbě psychických obtíží, závislostí, zvedání výkonu, či mentální a fyzické stability.

Black Goji Berry

Black Goji Berry (Lycium ruthenicum) – kustovnice rutécká (černá). Tento druh kustovnice obsahuje doslova gigantické množství antioxidantů a přírodních barviv, bio flavonoidů a dalších, tělu prospěšných látek, jako jsou vitaminy, minerály či 18 aminokyselin ve velmi vysoké koncentraci. Black Goji obsahuje i velké množství OPC (Oligomeric Proanthocyanidins), které pomáhají eliminovat toxiny v těle.

Goji je v asijské medicíně využíváno již tisíce let. Black Goji je mimořádně účinná při prevenci stárnutí, rakoviny, cukrovky, vysokém cholesterolu, je silným antioxidantem, vynikajícím v procesu detoxikace, posiluje imunitní systém a zvyšuje funkci jater. Černá kustovnice stimuluje produkci T buněk, které ničí maligní buňky. Vitamín C je 20krát účinnější, zatímco vitamín E je 50krát účinnější v Black Goji Berry než v klasické kustovnici čínské.

Kromě 18 aminokyselin obsahuje 100 g černé Goji: 8,7 g proteinu, 4,3 mg vitamínu C, 3 g vitamín E, 146 mg vápníku, 1,5 mg Zinku, 7 g polysacharidů, 3860 mg OPC (oligomeric proanthocyanidin complex) - sloučeniny mající protizánětlivé, antibakteriální, antivirotické a protirakovinné vlastnosti. Dále obsahují mnoho dalších vitamínů a minerálů.

Dávkování

 Standardní dávkování:  

Užívejte nejlépe 20 min před jídlem jednu čajovou lžičku 2x až 3x denně, v případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle. Pro zvýšení vstřebávání poválejte v ústech cca 30 vteřin a následně polkněte.

Pro nejlepší efekt, nepijte žádnou tekutinu 30 minut před konzumací a poté za dalších 30 minut po požití vypijte 2 sklenice vody.

Přípravek není určen pro děti do 12 let (jen po konzultaci s odborníkem), těhotné a kojící ženy. Přípravek se může přímo konzumovat, nebo ředit vodou a přírodními šťávami. Jestliže požijeme více přípravku, může dojít k čistícímu efektu. Snížíme dávkování a kontaktujeme se s odborníkem.

Dávkování pro diabetiky:

Fáze 1: 7 ml LifeBoosteru se smíchá se 2 dl studené vody a vypije se během dne. Opakovat první 3 dny.

Fáze 2: v den 4, 5 a 6, smíchejte 14 ml LifeBoosteru s 2 dl studené vody a to 2x denně. Tato směs je pitná po celý den. Celkové množství musí být 28 ml LifeBoosteru ve 4 dl vody. Jednu sklenici před obědem, druhou odpoledne nebo večer.

Fáze 3: v den 7, 8 a 9 smíchejte 21 ml LifeBoosteru s 2 dl studené vody, třikrát denně. Celkové množství, které se má použít, je 63 ml v 6 dl vody za den. Tyto 3 sklenice pijete průběžně po celý den.

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

HRepublic
DP195

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: