Filtrovat podle
Existuje 43 produktů.
Aktivní filtry
Sklenice Jasmina Happy 0,3 l
Ve specifickém tvaru sklenice Jasmina se tekutiny revitalizují a zlepšují svojí chuť a hodnotu. Tvar sklenice vznikl na stejném principu jako karafy a to převedením tónů hudby do organických linií vytvarovaných ve skle. Sklenice s barevným symbolem květu života na dně karafy zvyšuje energetický účinek a biologickou hodnotu nápoje.
Čakrová sklenice s afirmací...
Pití revitalizované vody zharmonizované barvami, symboly, pozitivními afirmacemi a tvarem “zlatého řezu” sklenic, nám může pomoci k harmonizaci našich čaker. Čakry jsou energetická centra. Existuje 7 základních čaker a jsou umístěny na vertikální ose těla. Každá z nich má určitou vlastnost související s konkrétní částí těla, její energií a naší psychikou.
Čakrová sklenice s afirmací...
Karafa Alladin Gold 1,3 litru
Sklenice Mythos Happy 0,25 l
Sklenice Jasmina Gold 0,3 l
Ve specifickém tvaru sklenice Jasmina se tekutiny revitalizují a zlepšují svojí chuť a hodnotu. Tvar sklenice vznikl na stejném principu jako karafy a to převedením tónů hudby do organických linií vytvarovaných ve skle. Sklenice se zlatým symbolem květu života z 23,8-karátového zlata zataveného na dně karafy zvyšuje energetický účinek a biologickou hodnotu nápoje.