Bylinné čaje

Bylinné čaje

Existuje 58 produktů.

Zobrazení 1-12 z 58 položek

Aktivní filtry

TRIPHALA čaj 100g

115,00 Kč Cena

Čaj pro detoxikaci a pročištění trávicího ústrojí.

Čajové rozjímání bylinný...

115,00 Kč Cena

Tradiční čajová směs himálajských bylin podporující vnitřní mír a duševní rovnováhu. Uklidňuje rozrušenou mysl, snižuje podrážděnost a emocionální rozladění.

Elixír harmonie bylinný čaj...

115,00 Kč Cena

Tradiční čajová směs himálajských bylin pro harmonickou vyrovnanost třech životních energií, které uvádí naše tělesné funkce do vzájemné rovnováhy a harmonické součinnosti.

Povzbuzení mysli bylinný...

115,00 Kč Cena

Tradiční čajová směs himálajských bylin pro ranní povzbuzení těla a mysli. Podporuje koncentraci a schopnost dobrého rozhodování v každodenních situacích.

Himalájské osvěžení bylinný...

115,00 Kč Cena

Tradiční čajová směs himálajských bylin pro každodenní osvěžení a dobrou kondici. Přináší pocit mladosti a podporuje dynamickou aktivitu.

Horská síla bylinný čaj 100g

115,00 Kč Cena

Tradiční čajová směs himálajských bylin pro posílení a regeneraci fyzických sil. Povzbuzuje při únavě, dodává energii a příjemně prohřívá organizmus.

Relaxační klid bylinný čaj...

115,00 Kč Cena

Tradiční čajová směs himálajských bylin pro uklidnění a relaxaci. Podporuje celkovou regeneraci organizmu a přináší pocit uvolnění a příjemného odpočinku.

Relaxační bylinné čaje v...

133,00 Kč Cena

Balení obsahuje 30 kusů sáčkových čajů pro každodenní použití na uklidnění, relaxaci, osvěžení, regeneraci, posílení a povzbuzení organismu. Vychutnejte si lahodnou chuť ájurvédských kombinací skořice, zázvoru, kardamomu, citrónové trávy, máty, růže, indického ženšenu (ashwagandhy), legendární jogínské byliny brahmi či ájurvédského plodu embiliky lékařské (amalaki).

KAPHA TEA bylinný čaj 100g

115,00 Kč Cena

Himálajský ajurvédský dóšický čaj Kapha pro povzbuzení a osvěžení organismu. Vhodný čaj pro konstituční typ Kapha.