Ostatní

Ostatní

Existuje 77 produktů.

Zobrazení 1-12 z 77 položek

Aktivní filtry

Védy, Upanišady a Bhagavadgíta

290,00 Kč Cena

Tato kniha přináší komentáře Sri Chinmoye ke starověkým písmům, která jsou základem hinduistické duchovní tradice – k Védám, Upanišadám a Bhagavadgítě. Tyto přednášky byly původně předneseny na amerických univerzitách a vysokých školách počátkem sedmdesátých let. Pojetí Sri Chinmoye je jasné a praktické a zároveň zkoumavé a bohatě poetické. Kniha je jak vynikajícím úvodem pro čtenáře, kteří k tomuto tématu přistupují poprvé, tak i řadou osvěcujících meditací pro ty, kteří jej dobře znají.

FUKO

119,00 Kč Cena
Tradiční starodávná vůně pro ztišení neklidné mysli. Podporuje schopnost koncentrace a učení.

Betlémská krajina V

1 250,00 Kč Cena
Betlémská krajina V, 1996, velikost plátna 29,5x25cm, reprodukce, SIGNOVÁNO

TAKAMURA

99,00 Kč Cena
Nádherná dřevitá vůně s nádechem pačulí a skořice připomínající koruny bambusových hájů. Vůně, která pomáhá probouzet krásné vzpomínky, hluboké pocity a pomáhá upevňovat stará i nová přátelství.

RYOSHIKI

99,00 Kč Cena
Velmi harmonická sladká vůně připomínající atmosféru klidných japonských zimních večerů. Vůně velmi rychle navozuje atmosféru fyzické i psychické relaxace. Pomáhá při vyčerpanosti k rychlému zotavení těla i ducha.

JUNDO

99,00 Kč Cena
Velmi bohatá a květnaté vůně s jemným dřevitým podtónem. Tato vůně odstraňuje staré vibrace a vytváří novou a čistou energii. Ideální vůně pro nové začátky.

SHIRATAMA

99,00 Kč Cena
Osvěžující květnatá smysly okouzlující vůně se vzácnou aromatickou rostlinou Ylang-Ylang. Vůně probouzející smysly, bystrost a jasný úsudek. Vůně pomáhající naslouchání vnitřní moudrosti v nás.

Aromalampa Lucerna

998,00 Kč Cena
Aromalampa LUCERNA od NaturesDesign staví svůj úspěch na kombinaci účinků éterického oleje s působením barev a světla. Díky svému jedinečnému designu je praktickým a elegantním řešením pro obytné prostory, wellnesy, kanceláře, kosmetická studia, čekárny lékařské praxe apod.

Spray - Osvěžovač AIR ION...

408,00 Kč Cena
Rozprašovač AIR ION díky svému harmonickému designu a bílému Květu Života přeměňuje těžkou a unavenou atmosféru prostoru v prostředí ionizované a "vonící" přírodou.

REIKI

89,00 Kč Cena
jemným dřevitým podtónem. Pro atmosféru duchovní energie a všeobjímající lásky.

Jemná a květinová vůně přírodních směsí vytváří harmonické prostředí pro lepší vnímání blahodárného proudu životní energie.

Podrobnosti:

Vyrobeno na přírodní bázi. Zapalte a nechte doutnat na vhodné podložce.

Krajina nalezení II.

1 250,00 Kč Cena
Krajina nalezení II., velikost plátna 25x29,5cm, reprodukce, SIGNOVÁNO

Schody do nebe

1 250,00 Kč Cena
Schody do nebe, velikost plátna 25x29,5cm, reprodukce, SIGNOVÁNO